אודות

WidizHub

המתחם, בשטח של כ500 מטר ממוקם בכניסה הראשית של העיר, במיקום מרכזי ונגיש. הוא כולל 12 משרדים בשטח כולל של 150 מטר, 2 חדרי ישיבות, חדר "ירוק", מזנון ומגוון רחב של שטחים פתוחים ברמת גימור גבוה.

משרדים – המתחם מכיל 12 משרדים, אשר יושכרו ליזמים ובעלי עסקים, עם דגש על יזמות צעירה ו\או טכנולוגית \ חדשנית \ חברתית. השטח הממוצע למשרד היינו 12 מטר, ברמת גימור גבוה (זכוכית).המשרד מגיע עם כל הריהוט והציוד הטכנולוגי הדרוש, המאפשר חיסכון משמעותי בעלויות ליזמים.

פעילויות

ב WIDIZHUB אנחנו עובדים הפוך. אנחנו לא בונים תוכניות עבודה מפורטות וארוכות טווח לגבי תוכן האירועים שיתקיימו בHUB ,יש לנו חזון, מניפסט אחד ברור. לא כי אנחנו עצלנים מדי כדי לכתוב תוכניות שכאלו, אלא כי אנחנו יודעים שהמטרה המרכזית שלנו היא אחת – לעורר השראה. ואת השאר, מאות הצעירים והשותפים המדהימים )עם עזרה שלנו( שקיימים כבר יעשו. אנחנו נספק את התשתית, את היכולת לפתוח חסמים, את הסביבה המטריפה שתאפשר להם לעשות הכל ולפרוץ גבולות, גבולות שהיום נראים כבלתי אפשריים. מחר הם יפרצו, כי זה מה שיזמים אמורים לעשות. ואז גם הגבולות האלה יפרצו..

  • מערך ייעוץ עסקי ומקצועי, מנטורינג וליווי עד לשלב העצמאות העסקית.
  • מאיץ ייזמות.
  • קורסים וסדנאות, לבעלי עסקים וכן ללימודי תעודה ותעסוקה.
  • פורומי יזמות.
  • אירועיים שבועיים: הרצאות, אקדמיה על הבר, מפגשי תוכן וידע מעוררי השראה.
  • בירה. סתם בירה. קפה, אבל רחוק מהילדים. בסוף היום, בחברה טובה. טורניר פלייסטשיין. משחק כדורגל במסך רחב. סדנת לק בציפורניים. אנשים הם אנשים, ובסוף היום צריך גם קצת להירגע….

מאחורי WIDIZHUB

המקום הוקם ע"י אריאל ספרונוב, צעיר מאופקים, מתוך ראייה כי על הצעירים להיות אחראיים לסביבה בה הם נמצאים.
חברת WIDIZ שהקים פועלת כיום ב2 תחומי פעילות טכנולוגיים מרכזיים:

platform WIDIZ – סטארטאפ המפתח פלטפורמה מתקדמת לניהול משימות & זמן. הפלטפורמה משפרת את הדרך שבה צוותים עובדים ביחד, חוסכת זמן יקר ומייעלת משמעותית את סביבת העבודה היומיומית. לאחר שנתיים פיתוח, החל המוצר בשלב השיווק בישראל ובקרוב נתחיל בגיוס הון עבור המיזם.

dev WIDIZ – מעל עשור אנחנו מפתחים פרוייקטים מצויינים בתחום הWEB .בין לקוחותינו חברות,בנקים: מובילים וגופים…( Wix, Outbrain, Yotpo, StrayBoots, Consist, Autotel( טכנולוגיה חברות ביטוח, עיריות… החברה היינה Partner Google רשמי.

החברה מונה כיום 7 עובדים, 5 מהם עובדים מאופקים. WIDIZ היא כיום חברת הסטארטאפ \ WEB היחידה באופקים, אנחנו גאים להיות היחידים, אבל גם רוצים לייצר מציאות בה יזמים נוספים מצטרפים ויוצרים סביבה טכנולוגית בעיר.

© כל הזכויות שמורות ל-WidizHub